Informacje

Streamsoft

 

Nowa siedziba Streamsoft w samym centrum

 
Firma Streamsoft, producent systemów ERP dla biznesu, ukończył budowę zielonogórskiej centrali w październiku 2017 roku. Celem inwestycji było stworzenie nowoczesnej i przyjaznej siedziby, gwarantującej komfortowe warunki, które przekładają się bezpośrednio na jakość i kreatywność wykonywanej pracy.
 
W efekcie realizacji projektu budowy powstał 5 kondygnacyjny budynek. Na poziomie -1 znalazło się miejsce na wyczekiwaną przez pracowników rowerownię. Komfort fanom jednośladów zapewnią natryski i przebieralnia. Na tej kondygnacji mieści się również jadalnia z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym.
 
Parter został zaadaptowany jako miejsce odpoczynku z wydzieloną strefą relaksu i spotkań biznesowych. Powstały m.in: coffee break — kawiarenka dla pracowników i gości firmy, playroom — mający zapewnić odpowiednią dawkę relaksu przy tworzeniu oryginalnych i nowoczesnych koncepcji. Poza tym swoje miejsce znalazły tu salki szkoleniowe.
 
Piętra zajmują komfortowe pomieszczenia biurowe, przy których projektowaniu uwzględniono potrzebę zapewnienia przyjaznych i kameralnych warunków pracy. W budynku pracuje ponad 130 osób zatrudnionych w zielonogórskiej centrali firmy.
 
Przypomnijmy, że nowa siedziba firmy Streamsoft powstała między Castoramą a biblioteką Norwida. Wybrana lokalizacja nie jest przypadkowa. To miejsce dobrze skomunikowane i reprezentacyjne.
 
Streamsoft to zielonogórska spółka działająca na rynku od 29 lat. Jest liderem wśród polskich producentów oprogramowania klasy ERP dla średnich firm — Streamsoft Prestiż to najczęściej wybierany system ERP w Polsce. W sumie firma ma w ofercie dwa autorskie systemy ERP dla średnich i dużych przedsiębiorstw — wspomniany Streamsoft Prestiż dedykowany głównie dla firm produkcyjnych oraz Streamsoft Verto dla firm z branży e-commerce, retail i projektowych. W portfolio firmy są również programy dla małych i mirko firm — Streamsoft PCBiznes i Streamsoft Firmino.
 
Poza nowoczesną centralną w Zielonej Górze, firma posiada oddziały w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie oraz sieć Partnerów na terenie całego kraju. Spółka zatrudnia ponad 170 osób i wciąż poszukuje doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin.